W naszej grupie obchodziliśmy Dzień Śniegu, który był okazją do wspólnej zabawy i zdobywania nowych doświadczeń.
Rozmawialiśmy o zimie, o śniegu i jego właściwościach. Dzieci chętnie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami oraz doświadczeniami związanymi z zimowymi zabawami. Wysłuchaliśmy opowiadania o tematyce zimowej, rozwijając koncentrację oraz umiejętność słuchania ze zrozumieniem. Braliśmy udział w zabawach ruchowych i muzyczno-ruchowych inspirowanych zimą, które sprzyjały rozwijaniu sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej. Na zakończenie wykonaliśmy pracę plastyczną związaną z tematyką śniegu, doskonaląc sprawność manualną i kreatywność dzieci. Dzień upłynął w radosnej atmosferze, a dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach.