Dzi艣 z dum膮 i rado艣ci膮 obchodzili艣my Narodowe 艢wi臋to Niepodleg艂o艣ci.
Dzi艣 z dum膮 i rado艣ci膮 obchodzili艣my Narodowe 艢wi臋to Niepodleg艂o艣ci. Nasze przedszkolaki z wielkim zaanga偶owaniem wzi臋艂y udzia艂 w uroczystym apelu, podczas którego zaprezentowa艂y pi臋kne wiersze, piosenki i ta艅ce patriotyczne. 鉂わ笍馃
By艂o wzruszaj膮co i dumnie — mali arty艣ci pokazali, 偶e mi艂o艣膰 do Ojczyzny mo偶na wyra偶a膰 ju偶 od najm艂odszych lat. 鉂わ笍馃
By艂o wzruszaj膮co i dumnie — mali arty艣ci pokazali, 偶e mi艂o艣膰 do Ojczyzny mo偶na wyra偶a膰 ju偶 od najm艂odszych lat. 鉂わ笍馃