Z okazji Dnia Mamy i Taty, zorganizowaliśmy piknik rodzinny w naszym ogrodzie. 🌷
Imprezę zaczęliśmy od wzruszających występów naszych kochanych przedszkolaków, które śpiewająco złożyły życzenia swoim rodzicom. Pani Małgorzata poprowadziła zajęcia taneczne - zumba. Były dmuchańce, wata cukrowa, popcorn oraz grill. Pan DJ zadbał o wspaniałą oprawę muzyczną.
Dzieci były szczęśliwe oraz zadowolone z takiego przedsięwzięcia. ❤️
Imprezę zaczęliśmy od wzruszających występów naszych kochanych przedszkolaków, które śpiewająco złożyły życzenia swoim rodzicom. Pani Małgorzata poprowadziła zajęcia taneczne - zumba. Były dmuchańce, wata cukrowa, popcorn oraz grill. Pan DJ zadbał o wspaniałą oprawę muzyczną.
Dzieci były szczęśliwe oraz zadowolone z takiego przedsięwzięcia. ❤️