ADAPTACJA DLA PRZYSZŁYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Zapraszamy przyszłe przedszkolaki wraz z rodzicami na dwa spotkania adaptacyjne, które odbędą się w dniach 20 i 21 czerwca (tj. wtorek i środa) w godz. popołudniowych od 14.30 do 16.00 w sali obecnej grupy II
              Podczas pobytu w przedszkolu rodzic/opiekun towarzyszy dziecku we wspólnej zabawie w sali, na holu czy w ogrodzie przedszkolnym.

Zarówno dzieci jak i Wy rodzice będziecie mieli możliwość obserwacji sytuacji przedszkolnej dnia codziennego.

Jest to też okazja, abyście mogli zapytać o wszystko, co potrzebujecie wiedzieć, uzyskać informacje dot.organizacji przyszłego roku szkolnego np. broszura adaptacyjna, podręczniki, wyprawka, rozkład dnia, opłaty itd.

Natomiast my będziemy mieć okazję zapytać Państwa o to, jaki jest ten mały człowiek, który będzie naszym przedszkolakiem, co lubi, a czego nie, co go uspokaja, jakie ma przyzwyczajenia itp.

Dla rodziców naszych przyszłych najmłodszych wychowanków grupy I, przygotowano listę wyprawkową oraz krótki poradnik, w którym zawarte zostało kilka najważniejszych wskazówek dot. procesu adaptacji Państwa dziecka w nowym środowisku.

Informacje te znajdziecie w pliku do pobrania na dole strony.

wyprawka grupy I rok szkolny 2023-2024 (doc) 0.04mb, (Pobrań: 120)
Adaptacja (doc) 0.38mb, (Pobrań: 71)