W naszej grupie "Kotki" obchodziliśmy "Dzień Drzewa".
Dzieci poznały różne gatunki drzew, oglądały liście i tworzyły piękne prace plastyczne z darów jesieni.
To był radosny dzień, pełen zabawy i miłości do przyrody! 🌿💚
To był radosny dzień, pełen zabawy i miłości do przyrody! 🌿💚