Przedszkole Samorządowe nr 15 w Piotrkowie Trybunalskim

DZIEŃ OTWARTY W NASZYM PRZEDSZKOLU

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =
W sobotę 11 marca odbył się w naszym przedszkolu Dzień Otwarty. W tym dniu gościliśmy dzieci, które 1 września będą prawdziwymi przedszkolakami oraz ich rodziców.
             Wszystkich przybyłych gości przywitała pani dyrektor, która przybliżyła rodzicom organizację pracy i funkcjonowanie placówki, jako środowiska przyjaznego dziecku, otwartego na jego potrzeby oraz wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom rodziców.
             Dla naszych przemiłych gości przewidziano wiele atrakcji, w tym: zwiedzanie przedszkola, uczestnictwo w zabawach: muzyczno – ruchowych m.in.z wykorzystaniem chusty animacyjnej i wielobarwnych balonów, pracach i zabawach plastycznych z wykorzystaniem kredek, mazaków, farb, kolorowej bibuły, plasteliny, zabawach sportowych z użyciem klocków, woreczków gimnastycznych, zjeżdżalni oraz toru przeszkód.
              W między czasie maluchy wraz z rodziczmi oraz nauczycielkami bawiły się zabawkami. Chłopcy konstruowali z klocków budowle, jeździli samochodami. Dziewczynki bawiły się lalkami, wózkami, przyrządzały smaczne dania w przedszkolnej kolorowej kuchni. Było wiele radości i śmiechu a na zakończenie odbył się wspólny poczęstunek połączony z warsztatami zdobienia wypieków cukierniczych: babeczki, ciasteczka oraz sympatyczny upominek w postaci baniek mydlanych, balonika i cukierka.
              Wszystkim przybyłym gościom: Dzieciom i ich Rodzicom bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia i liczne przybycie. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości był to mile spędzony czas.
                   Bardzo nam miło było Państwa gościć w naszym przedszkolu :)
powrót