DZIEŃ OTWARTY W NASZYM PRZEDSZKOLU

W sobotę 11 marca odbył się w naszym przedszkolu Dzień Otwarty. W tym dniu gościliśmy dzieci, które 1 września będą prawdziwymi przedszkolakami oraz ich rodziców.
             Wszystkich przybyłych gości przywitała pani dyrektor, która przybliżyła rodzicom organizację pracy i funkcjonowanie placówki, jako środowiska przyjaznego dziecku, otwartego na jego potrzeby oraz wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom rodziców.
             Dla naszych przemiłych gości przewidziano wiele atrakcji, w tym: zwiedzanie przedszkola, uczestnictwo w zabawach: muzyczno – ruchowych m.in.z wykorzystaniem chusty animacyjnej i wielobarwnych balonów, pracach i zabawach plastycznych z wykorzystaniem kredek, mazaków, farb, kolorowej bibuły, plasteliny, zabawach sportowych z użyciem klocków, woreczków gimnastycznych, zjeżdżalni oraz toru przeszkód.
              Wszystkim przybyłym gościom: Dzieciom i ich Rodzicom bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia i liczne przybycie. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości był to mile spędzony czas.
                   Bardzo nam miło było Państwa gościć w naszym przedszkolu :)