RELACJA Z DNIA OTWARTEGO W NASZYM PRZEDSZKOLU

W dniu dzisiejszym odbył się w naszym przedszkolu kolejny Dzień Otwarty.
Do przedszkola przybyły dzieci wraz z rodzicami, które od 1 września będą prawdziwymi przedszkolakami.
Wszystkich przybyłych gości przywitała pani dyrektor, która przybliżyła rodzicom organizację pracy i funkcjonowanie placówki, jako środowiska przyjaznego dziecku, otwartego na jego potrzeby oraz wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom
rodziców.
Dla naszych przemiłych gości przewidziano wiele atrakcji, w tym: zwiedzanie przedszkola, uczestnictwo w zabawach: muzyczno – ruchowych, różne eksperymenty z użyciem produktów spozywczych oraz higienicznych, kolorowanki, sensoryczne tace Montessori, gry i zabawy sportowe z użyciem klocków, woreczków gimnastycznych, zjeżdżalni oraz toru przeszkód.
W między czasie maluchy wraz z rodziczmi oraz nauczycielkami bawiły się zabawkami. Chłopcy konstruowali z klocków budowle, jeździli samochodami. Dziewczynki bawiły się lalkami, wózkami, przyrządzały smaczne dania w przedszkolnej kolorowej kuchni. Było wiele radości i śmiechu a na zakończenie odbył się wspólny poczęstunek oraz swszystkie dzieci otrzymały upominek w postaci dypmlomu wzorowego przedszkolaka, balonika i lizaka.
Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia oraz liczne przybycie. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców był to mile spędzony czas. Nam było niezwykle miło gościć Was w naszej placówce.
Do zobaczenia nasi mali przyjaciele :)
Przyjemnej majóweczki!