W dniu 15 grudnia przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl pt. "Dziadek do orzechów" oraz uczestniczyć w zajęciach tanecznych prowadzanych przez pania Zuzannę Małolepszą z "Akademi tańca" we współpracy z "Busolą".
Spektakl taneczny "Dziadek do orzechów"
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Horyzonty Cyfrowych Kompetencji
- ❤️ Zakończenie roku szkolnego w gr....
- 🥰 Zakończenie roku szkolnego w gr....
- Spartakiada sportowa. 🏆🥇
- 🥹Zakończenie roku szkolnego w gr....
- 🥳 Zakończenie roku szkolnego w gr....
- 🌈🥰DZIEŃ DZIECKA 👶 🌈❤️
- Wyjazd gr. IV do Miejskiej Biblioteki...
- XXX Edycja Festiwalu „Wiosna w...
- Wycieczka gr. I do Dobronianki. ☺️