Podczas lekcji ekologicznej w Mediatece dzieci z gr I i II wzi臋艂y udzia艂 w wyj膮tkowych zaj臋ciach „Muzyka z odpadów”.
Uczestnicy w艂asnor臋cznie wykonali instrumenty – grzechotki z materia艂ów recyklingowych, ucz膮c si臋 przy tym, 偶e przedmioty z pozoru niepotrzebne mog膮 zyska膰 nowe 偶ycie. Zaj臋cia 艂膮czy艂y edukacj臋 ekologiczn膮 z muzyk膮, kreatywno艣ci膮 i 艣wietn膮 zabaw膮. 馃幎